Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Pergola SunClassic

Pergola lamelowa SunClassic, to rozwiązanie przeznaczone jest dla Klientów ceniących nie tylko z niczym nieporównywalny komfort wypoczynku i skuteczność ochrony przed słońcem, ale również wysoką estetykę i staranność wykonania, odzwierciedlone również w jakości zastosowanych materiałów. Prosty, wręcz minimalistyczny wygląd pergoli powoduje, iż doskonale wpasowuje się ona w stylistykę nie tylko tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej ale także nowoczesnych budynków biurowych, czyniąc pergolę aluminiową SunClassic uniwersalnym wariantem wykończenia architektonicznego. Największą zaletą pergoli tarasowej SunClassic jest jednak innowacyjna konstrukcja dachu, zbudowanego z ruchomych, aluminiowych lameli, o których ustawieniach decyduje użytkownik, w zależności od swych aktualnych potrzeb i preferencji.
Zaprojektowany zakres obrotu to aż 100 stopni! Pozwala to na skuteczną ochronę nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem, przy jednoczesnej kontroli nawiewu przestrzeni pod pergolą, a tym samym gwarantuje wypoczynek w ogrodzie lub tarasie bez względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Zastosowanie nowoczesnego systemu rynienek pozwala na odprowadzanie nagromadzonej wody bezpośrednio na podłoże, co dodatkowo podnosi wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto również podkreślić iż pergola SunClassic może być instalowana w kilku systemach: odrębnej konstrukcji (wsparcie pergoli na 4 kolumnach do wysięgu 7m, wsparcie na 5 lub 6 kolumnach - według potrzeb Klienta, wysięg do 7m), przytwierdzenia do budynku (przy równoczesnym wsparciu na dwóch kolumnach - wysięg do 7m) lub patio (instalacja pergoli pomiędzy dwoma budynkami).
To Klient decyduje w jakich warunkach pragnie wypoczywać poprzez wybór najlepszego dla siebie wariantu. Od dziś Twój wypoczynek na świeżym powietrzu jest w całości w Twoich rękach; możesz zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu tak jak lubisz, korzystając z wygody, komfortu i odrobiny luksusu jakie gwarantuje Ci pergola SunClassic .... a pogoda? Cóż, pogoda na pewno już Ci w tym nie przeszkodzi ;)

Właściwości:

  • konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej
  • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
  • ruchomy zamykany dach sterowany elektrycznie
  • możliwość zastosowania automatyki pogodowej
  • wersja wolnostojąca i do zabudowy w dachu
  • lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL
  • maksymalne wymiary jednego modułu: szerokość 4 m, wysięg 7 m
  • możliwość modułowej rozbudowy
  • dach lamelowy chroni przed deszczem, ale nie jest całkowicie wodoszczelny

 

Pobierz katalog:

 

WOLNOSTOJĄCA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

WOLNOSTOJĄCA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m - słupy pośrednie na życzenie Klienta

PRZYŚCIENNA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

 

MODUŁOWA
szerokość jednego modułu do 4,0m, wysięg do 7,0m

DACH DO PATIO
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

 LAMELE DACHOWE