Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

system MURANO PURO

Model podstawowy dla małych i średnich tarasów i miejsc wokół domu:
do maks. szerokości 540 cm i głębokości 350 cm. Dostępny jako typ W JEDNEJ LINII z bocznie przylegającymi lub cofniętymi słupkami.

Stworzenie nowego pomieszczenia jest tak proste: dach szklany MURANO PURO nawet z małego tarasu stworzy ulubiony kącik na każdą pogodę, bez wielkich nakładów, a przy tym jest solidny, wszechstronny i ma atrakcyjną cenę.
Idealna ochrona przed niepogodą na każdą porę roku: z dachem szklanym MURANO PURO mogą Państwo powiększyć przestrzeń mieszkalną i przedłużyć sezon tarasowy.
Grill w zimie czy naprawa roweru przy mżawce – Murano PURO to idealny partner w spędzaniu czasu wolnego.
Ze słupkami odprowadzającymi wodę i zintegrowanym dodatkowym systemem odprowadzania wody MURANO PURO oferuje maksymalną przestrzeń. W zależności od upodobań i warunków budowlanych dach szklany można uzyskać ze słupkami w jednej linii po bokach lub cofniętymi. Dzięki maksymalnej szerokości 540 cm i głębokości 350 cm. Murano PURO nadaje się do małych i średnich tarasów. Elegancką konstrukcję można zamontować niemal na każdym tarasie. *