Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

System MURANO VETRO

Dach szklany jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi do dużych tarasów i miejsc wokół domu: do maks. szerokości 700 cm i głębokości 500 cm.Dostępny jako typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę lub Typ Wysunięty z cofniętymi słupkami.

W wieczornym słońcu, dudniącej zawierusze albo lekkim szumie płatków śniegu – dach szklany Murano Vetro zapewnia ulubione miejsce dla wszystkich domowników, od wczesnych poranków do późnej nocy i od stycznia do grudnia!
Z dachem MURANO Vetro zyskują Państwo idealną ochronę przed niepogodą o każdej porze roku i przedłużają Państwo sezon tarasowy: nieważne, czy chodzi o zimowe grillowanie czy powiew świeżego powietrza w mżącym deszczyku – Murano Vetro to zawsze idealne rozwiązanie.
Wybierz swojego faworyta: typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę i zintegrowanym systemem odprowadzania wody lub typ Wysunięty z cofniętymi słupkami, zawsze dostępny także ze słupkami bocznie cofniętymi. Dzięki maks. szerokości 700 cm i maks. głębokości 500 cm jako jedna konstrukcja Murano Vetro nadaje się również do większych tarasów, a jako układ sprzężony nawet do bardzo dużych szerokości. Elegancką konstrukcję można zamontować bez większych nakładów niemal na każdym tarasie.