Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Ściany Szklane Lewens

Ściany skonstruowane z przesuwnych tafli szklanych do idealne uzupełnienie dachu szklanego, które można ustawić do ochrony przed wiatrem i niepogodą po bokach (z belką poprzeczną/trójkątnym zamknięciem) i/lub na froncie.

Szklana ściana zamiast wiatru i niepogody: ze szklanymi ścianami Lewens szklany dach i wbudowane siedziska stają się najlepszym schronieniem, a wiatr może co najwyżej poruszyć listkami, a nie obrusem!
Stabilna i niezawodna ochrona przed wiatrem i niepogodą w formie dachu szklanego może zostać uzupełniona ścianami szklanymi o wysokiej przejrzystości.
Ściany składają się z 2 do 10 przesuwnych tafli szkła, które poruszają się po 2-, 3-, 4- lub 5-szynowych prowadnicach. Możliwy wybór ścian z otwieraniem i zamykaniem bocznym (typ OTWIERANY NA BOK) lub od środka (typ OTWIERANY OD ŚRODKA). 

◗ Szyna poprzeczna (do mocowania górnej prowadnicy w przypadku wykorzystania ściany szklanej jako bocznej ścianki do dachu szklanego)
◗ Trójkątne zamknięcie (oszklenie trójkątnego otworu nad ścianką boczną)
◗ Profil mocowania do ściany
◗ Do dachów szklanych i wbudowanych na stałe wnęk ściennych
◗ Do wszystkich typów i rodzajów konstrukcji dachów szklanych MURANO od Lewens
◗ Otwierane od środka o szerokości do 1150 cm lub otwierane na bok o szerokości do 580 cm*
◗ Wysokość ścian maks. 260 cm (szkło hartowane 10 mm)*
◗ Opcjonalnie trójkątne zamknięcie w różnych wariantach