Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Salon HOME by KRISPOL

MOSKITIERA PRZESUWNA

Główne zalety produktu:

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe.
Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery - 2000 x 2500 mm.
Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu.
Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna (brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery).
Swobodne otwieranie i zamykanie za pomocą specjalnie zaprojektowanego kształtu profilu skrzydła moskitier, które można bardzo łatwo zdemontować w celu konserwacji wyrobu.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet zewnętrznych.
Dzięki małym oczkom siatka moskitiery zatrzymuje najmniejsze insekty oraz ogranicza przenikanie do wnętrz pyłków, kurzu i liścii, nie przeszkadzając swobodnej cyrkulacji powietrza.
Profile aluminiowe lakierowane proszkowo, dostępne są standardowo w kolorach - białym i brązowym. Istnieje możliwość lakierowania profili na dowolny kolor RAL.
Siatka wykonana z wysokiej jakości włókna szklanego występuje w kolorze szarym lub czarnym.
Zastosowane w moskitierze wysokiej jakości materiały, odporne na czynniki atmosferyczne, gwarantują długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie produktu.