Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom w Wieliczce przy ul. Asnyka 15A, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty od 9.oo do 13.oo

Salon HOME by KRISPOL

Moskitiery - to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien.

 

loading...
Moskitiery RAMKOWE
Moskitiery PRZESUWNE
Moskitiery PLISOWANE

Moskitiery RAMKOWE (stałe)

Moskitiera ramkowa montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.
Zamontowane na początku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechować do następnego sezonu. Dużą zaletą moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

NOWOŚĆ: Firma ANWIS wprowadziła do oferty moskitiery ramkowe o nietypowych kształtach – półokręgi, wielokąty, trójkąty, trapezy.

 • skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
 • dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi,
 • rodzaje moskitier: stałe - ramkowe okienne i drzwiowe
 • profile moskitier dostępne w okleinach oraz w szerkokiej gamie kolorów z palety RAL,

Moskitiery można dostosować do dowolnego otworu okiennego i drzwiowego.

 

Kolorystyka moskitier ramkowych:

MOSKITIERA PRZESUWNA

Główne zalety produktu:

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe.
Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery - 2000 x 2500 mm.
Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu.
Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna (brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery).
Swobodne otwieranie i zamykanie za pomocą specjalnie zaprojektowanego kształtu profilu skrzydła moskitier, które można bardzo łatwo zdemontować w celu konserwacji wyrobu.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet zewnętrznych.
Dzięki małym oczkom siatka moskitiery zatrzymuje najmniejsze insekty oraz ogranicza przenikanie do wnętrz pyłków, kurzu i liścii, nie przeszkadzając swobodnej cyrkulacji powietrza.
Profile aluminiowe lakierowane proszkowo, dostępne są standardowo w kolorach - białym i brązowym. Istnieje możliwość lakierowania profili na dowolny kolor RAL.
Siatka wykonana z wysokiej jakości włókna szklanego występuje w kolorze szarym lub czarnym.
Zastosowane w moskitierze wysokiej jakości materiały, odporne na czynniki atmosferyczne, gwarantują długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie produktu.

MOSKITIERA PLISOWANA

Główne zalety produktu:

 • Skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
 • Doskonale sprawdzi się przy wyjściach na balkon lub taras.,
 • Kierunki zsuwania moskitiery: do środka lub na jedną stronę
 • Lekkie i stabilne prowadzenie moskitiery. Pakiet zsuniętej moskitiery ukryty jest w prowadnicy.
 • Niskoprogowa konstrukcja, niwelująca barierę m.in. dla osób starszych i niepełnosprawnych.
 • Konstrukcja wykonana z aluminium, odporna na czynniki atmosferyczne oraz wysokiej jakości materiały, dające gwarancję trwałości produktu.
 • Moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające ją w pozycji zamkniętej.
 • Łatwy demontaż części ruchomej moskitiery pozwala na szybkie wypięcie pakietu i zabezpieczenie go w okresie posezonowym.
 • Moskitiery plisowane mogą być montowane na witrynie drzwiowej lub fasadzie budynku. Przy montażu nawierzchniowym stosowane są listwy adaptacyjne.