Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

PRATIC, LEWENS, ANWIS, SELT

Showroom
..... bo jakość pamięta się dłużej niż cenę.

Drzwi zewnętrzne drewniane - to nie tylko ozdoba mieszkania, domu lub każdego dowolnego obiektu użytkowego. To także ochrona i bezpieczeństwo jakiego potrzebują mieszkańcy i użytkownicy obiektu.

Drzwi zewnętrzne muszą tworzyć jednolitą harmonię z obiektem. Powinny pasować do stylu budowlanego, do kolorystyki, do potrzeb użytkowników. Zarówno kolorystycznie, jak i rozmiarowo oraz technologicznie (włączając w to wszystko systemy zabezpieczające). Prócz walorów estetycznych i aspektów bezpieczeństwa, drzwi zewnętrzne muszą cechować się dużym współczynnikiem izolacji termicznej, dlatego uruchomiliśmy produkcję serii energooszczędnych drzwi pasywnych o nazwie STOLTERM. Tylko w ten sposób Państwa obiekt (zwłaszcza zimą) będzie tworzył termiczną, stylistyczną i użytkową idyllę, której synonimem będą stylowe i odpowiednio dopasowane drzwi zewnętrzne.

ALLBUD oferuje dla Państwa pięć różnych rodzajów (technologii produkcji) drzwi zewnętrznych. Do wyboru mają Państwo:

- drzwi OPTIMUM+
- eleganckie drzwi NOVUM+
- nowoczesną linię drzwi FAVORIT
- drzwi cechujące się wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej STOLTERM (energooszczędne drzwi pasywne)

- drzwi aluminiowe ALUWOOD

Każdy z przytoczonych rodzajów drzwi idealnie dopasuje się do Państwa potrzeb. W ofercie firmy Allbud znajdują się drzwi zewnętrzne drewniane i aluminiowe, a także drzwi wewnętrzne.