Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Dachy Szklane
Niezależnie od tego, czy lubisz wieczorne słońce, słuchasz tupotu kropel deszczu, czy patrzysz jak płatki śniegu delikatnie opadają, szklany dach stanowi idealne miejsce dla całej rodziny, od wczesnego rana do późnej nocy, od stycznia do grudnia

Dach szklany Murano VETRO , to system chroniący nas przed 🌬 wiatrem, przed niespodziewanym ☔️🌧 deszczem, a także przy zastosowaniu osłony nad lub pod szkłem przed ☀️🔥 promieniami słonecznymi w trakcie popołudniowego i wieczornego grilla🛎🍻🍹z przyjaciółmi.

Dach szklany VETRO wykonany z aluminiowych profili lakierowanych proszkowo na kolor ANTRACYT Struktura, belka czołowa wzmacniana wewnętrznie stalowym profilem, belki dachowe zintegrowane z systemowymi zaczepami mimośrodowymi i uszczelkami do szkła. Elementy złączne wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia dużą trwałość konstrukcji. Do szklenia dachów Murano Vetro stosujemy wyłącznie szkło najwyższej jakości klejone czterema foliami i hartowane ESG/VSG, zapewnia to bardzo dużą wytrzymałość na obciążenia śniegiem, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników w każdych warunkach.

Wszelkie pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź bezpośrednio pod nr telefonu 661 99 11 11. Grupa ALLBUD  www.allbud.plPrzedstawiony dach szklany Murano VETRO 5200x2050mm: 

  • konstrukcja w kolorze DB703 - antracyt struktura,
  • dach w kolorze DB703 - antracyt struktura,
  • szklenie 55.4 ESG/VSG
  • roleta w systemie ZiiP/SiR przednia i boczna sterowana w systemie SOMFY IO