Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Pergole lamelowe
System Pergola to efektywne, estetyczne i relatywnie tanie wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym lub pubem.

Pergola tarasowa BAVONA HardTop, to rozwiązanie przeznaczone jest dla wymagających Klientów, ceniących nie tylko z niczym nieporównywalny komfort wypoczynku i skuteczność ochrony przed słońcem, ale również wysoką estetykę i staranność wykonania, odzwierciedlone również w jakości zastosowanych materiałów.

Prosty, wręcz minimalistyczny wygląd pergoli powoduje iż doskonale wpasowuje się ona w stylistykę nie tylko tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej ale także nowoczesnych budynków biurowych, czyniąc pergolę HardTop uniwersalnym wariantem wykończenia architektonicznego.

Największą zaletą pergoli BAVONA HardTop jest jednak innowacyjna konstrukcja dachu, zbudowanego z ruchomych, aluminiowych lameli, o których ustawieniach decyduje użytkownik, w zależności od swych aktualnych potrzeb i preferencji.

Zaprojektowany zakres obrotu to aż 110 stopni! Pozwala to na skuteczną ochronę nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale również niespodziewanym deszczem, przy jednoczesnej kontroli nawiewu przestrzeni pod pergolą, a tym samym gwarantuje wypoczynek w ogrodzie lub tarasie bez względu na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zastosowanie nowoczesnego systemu zintegrowanych rynienek pozwala na odprowadzanie nagromadzonej wody bezpośrednio na podłoże, co dodatkowo podnosi wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto również podkreślić iż pergola Bioklimatyczna może być instalowana w kilku systemach: odrębnej konstrukcji (wsparcie pergoli na 4 kolumnach), przytwierdzenia do budynku (przy równoczesnym wsparciu na dwóch kolumnach) lub patio (instalacja pergoli pomiędzy dwoma budynkami).

To Klient decyduje w jakich warunkach pragnie wypoczywać poprzez wybór najlepszego dla siebie wariantu.

Od dziś Twój wypoczynek na świeżym powietrzu jest w całości w Twoich rękach; możesz zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu tak jak lubisz, korzystając z wygody, komfortu i odrobiny luksusu jakie gwarantuje Ci pergola HardTop .... a pogoda? Cóż, pogoda na pewno już Ci w tym nie przeszkodzi  www.allbud.pl


Przedstawiamy zrealizowany projekt "Pergola Bavona HardTop o wymiarach 6000mm x 4000mm", pergola wyposażona została w wiele dodatkowych elementów, między innymi:

  • oświetlenie LED RGB w obrotowych lamelach dachowych,
  • rolety pionowe których wysokie parametry zapewniają systemy floating i SIR
  • automatykę pogodową - czujniki temperatury i wiatru renomowanej firmy SOMFY
  • system sterowania z komunikacją dwukierunkową