Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom w Wieliczce przy ul. Asnyka 15A, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty od 9.oo do 13.oo

PRATIC, LEWENS, ANWIS, SELT

Pergole tarasowe
System Pergola to efektywne, estetyczne i relatywnie tanie wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym lub pubem.

Komfort przebywania na tarasie w słoneczne☀️ i upalne 🌡️, a także w deszczowe 🌧️ dni, da nam pergola lamelowa. Przedstawiamy kolejną realizację: pergola aluminiowa lamelowa bioklimatyczna z bocznymi roletami w systemie Ziip/SiR. Grupa ALLBUD 🖥️Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 📲 661991111.

Pergola wykonana z aluminiowych profili lakierowanych proszkowo na kolor ANTRACYT Struktura, o wymiarach: belik poziome 220x150mm, słupy 150x150mm, elementy złączne wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia dużą trwałość konstrukcji. Dach składa się z aluminiowych lamel, które można ustawić za pomocą pilota pod dowolnym kątem (od 0 do 120 stopni) które po zamknięciu tworzą ochronę przed promieniami słonecznymi, a także przed opadami deszczu.

Wszelkie pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź bezpośrednio pod nr telefonu 661 99 11 11. Grupa ALLBUD  www.allbud.pl


Przedstawiona pergola TopPrima 4950x3650mm: 

 

  • konstrukcja w kolorze DB703 - antracyt struktura,
  • dach w kolorze RAL9010 - biały kremowy mat
  • oświetlenie LED w lamelach
  • rolety boczne ZiiP, konstrukcja kolorDB 703, tkanina Serge 600 grey/white
  • system sterowania SOMFY RTS