Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Moskitiery okienne i na drzwi

Brzęczenie muchy i bieganie za nią z packą coraz bardziej Cię irytuje? Komary w nocy spać nie dają? Nie bądź niewolnikiem owadów we własnym domu! Zamontuj moskitiery do okien i na drzwi, a już żadna mucha, osa czy komar nie zakłóca spokoju Twojej rodziny.

Moskitiera to specjalna siatka, która montowana jest na drzwiach i oknach. Jej głównym zadaniem jest ochrona przed insektami, a także przed większymi zabrudzeniami, które mogłyby dostać się do domu wraz z wiatrem. Za pomocą moskitiery można osłonić praktycznie wszystkie okna i drzwi, niezależnie od rozmiaru i wielkości. Istnieje możliwość pełnego dopasowania moskitier do okien!

Moskitiery na wymiar – ochrona przed owadami bez kompromisów

Siateczka w moskitierach okiennych jest na tyle cienka i delikatna, że w żaden sposób nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu okna. Neutralny kolor i odpowiednia faktura czynią moskitierę okienną praktycznie niezauważalną. Nie musisz się więc martwić, że moskitiera będzie przeszkodą w podziwianiu widoków z okna. Konstrukcja moskitiery okiennej opiera się na aluminiowej ramie, która jest w pełni odporna na działanie deszczu, korozję, wysokie temperatury i promienie słoneczne. Zastosowanie trwałych materiałów gwarantuje doskonały wygląd moskitiery przez długie lata!

Co ważne, montaż moskitiery na drzwiach i oknach umożliwia bezproblemowe korzystanie z rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Zatem dalej funkcjonujesz tak jak dawniej, tylko że bez...bzyczących insektów!

Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat montażu moskitier okiennych i drzwiowych w Twoim domu!

Tel: +48 691 99 11 11

Zapraszamy także do naszego showroomu w Wieliczce koło Krakowa. Przekonaj się osobiście o wysokiej jakości proponowanych przez nas rozwiązań!

 

loading...
Moskitiery RAMKOWE
Moskitiery PRZESUWNE
Moskitiery PLISOWANE

Moskitiery ramkowe okienne (stałe)

Moskitiera ramkowa to trwałe rozwiązanie do każdego domu. W tym przypadki moskitiera zamontowana jest do futryny okiennej. Montaż jest bardzo prosty i bezinwazyjny – całość konstrukcji trzymana jest przez uchwyty obrotowe. Ramka, na której znajduje się moskitiera, jest odpowiednio wyprofilowana, dzięki czemu jest jeszcze lepiej uszczelniona i uniemożliwia przedostanie się insektom do wnętrza pomieszczenia. Moskitiery ramkowe doskonale sprawdzą się w oknach, które otwierane są tylko w celu przewietrzenia pomieszczenia.

Montaż moskitiery ramkowej na okna

Moskitiery ramkowe warto zamontować już na początku wiosny. Trwała tkanina i solidne wykonanie ram sprawią, że moskitiera będzie chronić okna przez cały sezon – i to nie tylko jeden! Późną jesienią należy zdjąć moskitiery, oczyścić je, zakonserwować i przechować w bezpiecznym miejscu na następny sezon. Dzięki uchwytom obrotowym bez przeszkód założysz i zdejmiesz moskitiery ramkowe okienne.

W naszej ofercie przygotowaliśmy innowacyjne moskitiery ramkowe na okna o różnych kształtach. Dostępne są moskitiery w kształcie półokręgu, trapezu, wielokątne, a także trójkątne.

Dlaczego warto zdecydować się na moskitiery ramkowe okienne?

  • Najlepsza ochrona przed różnymi insektami oraz opadami z roślin,
  • Elastyczny system umożliwiający dopasowanie do każdego rodzaju okien i drzwi,
  • Profile moskitier dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat montażu moskitier ramkowych? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści doradzą Ci najlepsze rozwiązanie!

Tel: +48 691 99 11 11

 

Kolorystyka moskitier ramkowych:

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne to najlepsze rozwiązanie w przypadku okien balkonowych, tarasów, a także witryn i zimowych ogrodów. Tkanina moskitiery jest zamontowana na specjalnym skrzydle, które przesuwane jest na prowadnicy – górnej i dolnej. Prowadnice dostępne są w wersji jedno i dwutorowej. Maksymalna wielkość skrzydła może wynieść 2000 x 2500 mm. Oferujemy moskitiery przesuwne w kilku wariantach do wyboru. Dzięki temu dopasujesz model moskitiery idealnie do rodzaju okien, funkcjonalności, a także miejsca i rodzaju montażu. Dostępne w naszej ofercie moskitiery przesuwne pasują do praktycznie wszystkich rodzajów drzwi i okien.

Dlaczego moskitiery przesuwne na drzwi balkonowe są warte polecenia? Moskitiera przesuwna nie ogranicza widoczności – specjalna konstrukcja pozwoliła uniknąć w świetle okna jakichkolwiek poprzeczek i listew. Są szczelne, więc doskonale chronią przed insektami, a także zanieczyszczeń z roślin. Prosty montaż umożliwia sprawne zdjęcie moskitiery i łatwą konserwację. Moskitiera zamontowana na oknie nie przeszkadza także w korzystaniu z rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Tkanina moskitiery ma drobny splot, co pozwala uniknąć wlatywania do środka nawet najmniejszych insektów, chroni także wnętrza przed wpadaniem pyłków, czy liści. Jednocześnie moskitiera przesuwna nie wpływa w żaden sposób na cyrkulacje powietrza.

Moskitiery przesuwne osadzone są na aluminiowych profilach – lekkich, trwałych, odpornych na korozję i działanie promieni UV. Profile moskitier przesuwnych są lakierowane proszkowo – istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Siateczka moskitiery dostępna jest w kolorze szarym i czarnym.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Dobrać odpowiednie moskitiery przesuwne do swojego domu?
Zapraszamy do kontaktu!

Tel: +48 691 99 11 11

Moskitiery plisowane

Okna i drzwi balkonowe czy tarasowe sprawiają, że wnętrze domu jest jaśniejsze i możemy podziwiać bez przeszkód piękno ogrodu. Niestety w letnie, miesiące, kiedy drzwi tarasowe pozostają otwarte przez cały dzień, możemy zastać w domu wielu nieproszonych gości – muchy, osy, komary i inne insekty. Wraz z wiatrem do pomieszczeń trafiają liście i inne opady z roślin. Doskonałym sposobem na ochronę przed wszelkiego rodzaju opadami i zanieczyszczeniami z roślin jest moskitiera plisowana. To idealne rozwiązanie na balkony lub tarasy.

Moskitiery plisowane są osadzone na bardzo lekkich i jednocześnie trwałych ramach aluminiowych, które umożliwiają swobodne przesuwanie moskitiery. Istnieje możliwość wyboru modelu zasuwanego do środka lub na jedną stronę. W momencie, gdy moskitiera jest zsunięta, tkanina jest ukryta w prowadnicy. Wygodny uchwyt ułatwia otwieranie i zamykanie moskitiery, a dodatkowe magnesy zapewniają szczelne zamknięcie. Konstrukcja prowadnicy została tak zaprojektowana, by nie była przeszkodą dla domowników. Niskie progi nie przeszkadzają w poruszaniu się osobom starszym czy niepełnosprawnym.

Solidne i praktyczne moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane jakie znajdziecie w ofercie naszej firmy, wykonane są z najlepszych materiałów. Konstrukcję ramy moskitiery plisowanej producent postanowił wykonać z aluminium. To zwiększa odporność moskitiery na korozję i czynniki atmosferyczne.

Do montażu moskitiery używane są przeznaczone do tego listwy adaptacyjne. Najczęściej montuje się je na fasadzie budynku lub witrynie drzwiowej. Ruchoma część moskitiery plisowanej jest prosta w demontażu. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia konserwację i przechowywanie moskitiery poza sezonem.

Poznaj naszą ofertę moskitier plisowanych i dowiedz się więcej!

Tel: +48 691 99 11 11