Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Pergola NOMO

Profile i wymiary Nomo łączą w sobie zasadniczy kształt i większą wydajność. Specjalne wygięcie płóciennych profili pozwala na swobodny przepływ wody do uchylnych rynien, gwarantując doskonałą wodoodporność. Niebanalny kształt, który doskonale integruje się z budynkiem i otaczającą przestrzenią, ale wyposażony w dużą skuteczność. Nomo to pergola nowej generacji z wysuwaną pokrywą, odpowiednią do przestrzeni otwartej lub zarezerwowanych miejsc. Aluminiowa konstrukcja z elementami ze stali nierdzewnej może osiągnąć wymiary 550 na 700 cm, a dzięki poziomemu profilowi ​​o długości 32 cm jest przeznaczona do umieszczenia pionowej markizy Zip Raso, całkowicie ukrytej po zamknięciu. Oferując całkowitą ochronę przed deszczem, dzięki uchylnemu systemowi rynnowemu, Nomo można uzupełnić o obwodowe oświetlenie LED RGB z białymi lub LED Line.

Zaprojektowany zsuwany dach pozwala na skuteczną ochronę nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także skutecznie chroni przed opadami deszczu, przy jednoczesnej kontroli nawiewu przestrzeni pod pergolą, a tym samym gwarantuje wypoczynek w ogrodzie lub tarasie bez względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Zastosowanie nowoczesnego wkomponowanego w belki poziome, systemu rynienek pozwala na odprowadzanie wody z lamel dachowych, poprzez słupy nośne, bezpośrednio na podłoże, co dodatkowo podnosi wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto również podkreślić iż pergola NOMO może być instalowana w kilku systemach: odrębnej konstrukcji (wsparcie pergoli na 4 kolumnach do maksymalnego wymiaru 5,5m x 7m), wsparcie na 2 kolumnach i montażu przyściennym lub patio (instalacja pergoli pomiędzy dwoma budynkami/w opasce betonowej nad tarasem).
To Klient decyduje w jakich warunkach pragnie wypoczywać poprzez wybór najlepszego dla siebie wariantu. Od dziś Twój wypoczynek na świeżym powietrzu jest w całości w Twoich rękach; możesz zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu tak jak lubisz, patrzeć w niebo korzystając z wygody, komfortu i odrobiny luksusu jakie gwarantuje Ci pergola NOMO.... a pogoda? Cóż, pogoda na pewno już Ci w tym nie przeszkodzi ;)

Właściwości:

Aluminiowa pergola z wysuwaną pokrywą Tecnic (napięta pokrywa z bocznym drenażem)

 • Opcjonalnie dołączenie pionowej markizy Raso
 • Zintegrowane rury spustowe na obwodzie umożliwiające odprowadzanie wody
 • Konstrukcja wykonana na wymiar z możliwością łączenia większej liczby modułów
 • Wysuwana osłona Tecnic sterowana pilotem, standardowo wyposażona w blokujący, wodoodporny, ognioodporny, bardzo stabilny pokrowiec z PVC
 • Rozmiar słupka: 15 x 15 cm
 • Ochrona przed: słońcem, deszczem, wiatrem
 • Maksymalny rozmiar konstrukcji: dł. 550 x gł. 700cm

 

Pobierz katalog:

 

UKŁAD MODUŁOWY - 2 moduły


Wolnostojące
pergole NOMO
łączące dwa
moduły

UKŁAD MODUŁOWY - 2 moduły


Dwa moduły o różnych głębokościach

UKŁAD MODUŁOWY - 3 moduły


Wolnostojące
pergole NOMO
łączące trzy
moduły

UKŁAD MODUŁOWY - 4 moduły


Wolnostojące pergole NOMO łączące cztery moduły

ODPROWADZENIE WODY


Rynna
zintegrowana
w profilach
nośnych
uniezależnia
obieg
odprowadzania
wody.

OŚWIETLENIE LINIOWE LED


SYSTEM OŚWIETLENIOWY IP 65

Wstępnie zmontowany i certyfikowany
układ
elektryczny.

 

Pergola SunSolid

Nowa pergola SunSolid to estetyczna konstrukcja aluminiowa z ruchomym zadaszeniem. System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pergola chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Pomysłowo ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody powoduje, że SunSolid to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Opcjonalne oświetlenie LED pozwoli zamienić Twój taras w przestronny salon również po zachodzie słońca.

Właściwości:

 • konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej
 • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
 • system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy
 • ruchome poszycie sterowane elektrycznie
 • możliwość zastosowania automatyki pogodowej
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED
 • wersja przyścienna i wolnostojąca
 • lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL
 • maksymalne wymiary jednego modułu: szerokość 4 m, wysięg 7 m
 • możliwość modułowej rozbudowy

 

Pobierz katalog:

WOLNOSTOJĄCA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

WOLNOSTOJĄCA MODUŁOWA
szerokość jednego modułu do 4,0m, wysięg do 7,0m

PRZYŚCIENNA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

 

WÓZEK JEZDNY


Pergole Tarasowe Lamelowe zostały stworzone z myślą o osobach ceniących sobie prestiż i wysoką jakość za przystępną cenę. To nowoczesne konstrukcje aluminiowe wyposażone w system ruchomego i regulowanego zadaszenia, które producent postanowił oddać w ręce Klientów.

Pergole PANELOWE/SEGMENTOWE zostały stworzone z myślą o osobach ceniących sobie prestiż i wysoką jakość za przystępną cenę. To nowoczesne konstrukcje aluminiowe wyposażone w system ruchomego i regulowanego zadaszenia, które producent postanowił oddać w ręce Klientów.

Pergola SunClassic 500

Pergola tarasowa SunClassic 500, to rozwiązanie przeznaczone jest dla Klientów, ceniących nie tylko z niczym nieporównywalny komfort wypoczynku i skuteczność ochrony przed słońcem, zapewnia niczym nie zmąconą przestrzeń, ale również wysoką estetykę i staranność wykonania, odzwierciedlone również w jakości zastosowanych materiałów. Prosty, wręcz minimalistyczny wygląd pergoli powoduje iż doskonale wpasowuje się ona w stylistykę nie tylko tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej ale także nowoczesnych budynków biurowych, czyniąc pergolę lamelową SunClassic 500 uniwersalnym wariantem wykończenia architektonicznego. Największą zaletą pergoli SunClassic 500 jest jednak innowacyjna konstrukcja dachu, zbudowanego z ruchomych, aluminiowych lameli, o których ustawieniach decyduje użytkownik, w zależności od swych aktualnych potrzeb i preferencji.
Zaprojektowany zakres obrotu to aż 100 stopni! Pozwala to na skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, przy jednoczesnej kontroli nawiewu przestrzeni pod pergolą, a tym samym gwarantuje wypoczynek w ogrodzie lub tarasie bez względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Zastosowanie nowoczesnego systemu rynienek pozwala na odprowadzanie nagromadzonej wody bezpośrednio na podłoże, co dodatkowo podnosi wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto również podkreślić iż pergola SunClassic 500 może być instalowana jako wolnostojąca.
To Klient decyduje w jakich warunkach pragnie wypoczywać poprzez wybór najlepszego dla siebie wariantu. Od dziś Twój wypoczynek na świeżym powietrzu jest w całości w Twoich rękach; możesz zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu tak jak lubisz, korzystając z wygody, komfortu i odrobiny luksusu jakie gwarantuje Ci pergola SunClassic 500 .... a pogoda? Cóż, pogoda na pewno już Ci w tym nie przeszkodzi ;)

Właściwości:

 • konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej
 • słupy podporowe o przekroju 150x150mm
 • belki poziome 150x290mm
 • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
 • ruchomy zamykany dach sterowany elektrycznie
 • możliwość zastosowania automatyki pogodowej
 • wersja wolnostojąca i do zabudowy w dachu
 • lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL
 • maksymalne wymiary jednego modułu: szerokość 5 m, wysięg 7 m
 • możliwość modułowej rozbudowy
 • dach lamelowy chroni przed deszczem, ale nie jest całkowicie wodoszczelny - skuteczność odprowadzania wody na poziomie 50%

 

Pobierz katalog:

WOLNOSTOJĄCA
szerokość do 5,0m, wysięg do 7,0m

MODUŁOWA
szerokość jednego modułu do 5,0m, wysięg do 7,0m

Pergola BRERA P

Pergola aluminiowa lamelowa BRERA, to rozwiązanie przeznaczone dla wymagających Klientów ceniących nie tylko z niczym nieporównywalny komfort wypoczynku i skuteczność ochrony przed słońcem i deszczem, ale również wysoką estetykę, stabilność konstrukcji i staranność wykonania, odzwierciedlone również w jakości zastosowanych materiałów. Prosty, wręcz minimalistyczny wygląd pergoli powoduje, iż doskonale wpasowuje się ona w stylistykę nie tylko tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej ale także nowoczesnych budynków biurowych, czyniąc pergolę tarasową BRERA uniwersalnym wariantem wykończenia architektonicznego. Największą zaletą pergoli tarasowej BRERA jest jednak innowacyjna konstrukcja dachu, zbudowanego z ruchomych aluminiowych lameli, które zsuwają się tworząc otwarte niebo, o położeniu decyduje użytkownik, w zależności od swych aktualnych potrzeb i preferencji.
Zaprojektowany zsuwany dach pozwala na skuteczną ochronę nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także skutecznie chroni przed opadami deszczu, przy jednoczesnej kontroli nawiewu przestrzeni pod pergolą, a tym samym gwarantuje wypoczynek w ogrodzie lub tarasie bez względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Zastosowanie nowoczesnego wkomponowanego w belki poziome, systemu rynienek pozwala na odprowadzanie wody z lamel dachowych, poprzez słupy nośne, bezpośrednio na podłoże, co dodatkowo podnosi wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto również podkreślić iż pergola BRERA może być instalowana w kilku systemach: odrębnej konstrukcji (wsparcie pergoli na 4 kolumnach do maksymalnego wymiaru 4m x 6,2m), wsparcie na 2 kolumnach i montażu przyściennym lub patio (instalacja pergoli pomiędzy dwoma budynkami/w opasce betonowej nad tarasem).
To Klient decyduje w jakich warunkach pragnie wypoczywać poprzez wybór najlepszego dla siebie wariantu. Od dziś Twój wypoczynek na świeżym powietrzu jest w całości w Twoich rękach; możesz zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu tak jak lubisz, patrzeć w niebo korzystając z wygody, komfortu i odrobiny luksusu jakie gwarantuje Ci pergola BRERA.... a pogoda? Cóż, pogoda na pewno już Ci w tym nie przeszkodzi ;)

Właściwości:

Wciągająca bioklimatyczna pergola. System ostrzy/lamel uchylnych i zagęszczających za naciśnięciem jednego przycisku

 • Aluminiowa konstrukcja, którą można uzupełnić o wbudowane zamknięcia obwodowe Zip Raso i drzwi Slide Glas
 • Ochrona przed słońcem, deszczem i wiatrem
 • Konstrukcja i ostrza/lamele wykonane w całości z aluminium
 • Wsporniki ostrzy/lamel ze stali INOX
 • Moduły, które można łączyć zarówno pod względem głębokości, jak i szerokości, w celu pokrycia większych przestrzeni (Brera S i P)
 • Wybór strony, w której chowane są ostrza/lamele
 • Dwie różne grubości ostrzy/lamel (2 lub 3 cm.) W zależności od szerokości
 • Maksymalna przestrzeń zajmowana, gdy ostrza/lamele się chowają:
  • Ostrze/lamela: wys. 2 cm. -Rozmiar max: 80 cm
  • Ostrze/lamela: wys. 3 cm. - maksymalny rozmiar: 110 cm 

 

Pobierz katalog:

 

REGULOWANE OSTRZA DO EKRANU ŚWIATŁA SŁONECZNEGO


Seria Brera pozwala modulować światło bezpośrednie lub pośrednie,
w zależności od orientacji słonecznej i pożądanego natężenia światła

RECYRKULACJA POWIETRZA I NATURALNA WENTYLACJA


Dzięki naturalnym energiom, takim jak słońce i wiatr, ostrza tworzą przyjemne i odświeżające środowisko, modulując 
światło słoneczne i regulując przepływ powietrza

LEKKA I KOMFORTOWA


System ostrzy/lamel Brera może się kompaktować/zsuwać.
Oszczędza miejsce i pozwala cieszyć się bezpośrednim światłem,
zatrzymywać się w
dowolnej żądanej pozycji, aby zapewnić
maksymalną ochronę i komfort

RÓŻNE FAZY OTWARCIA


Zmniejsz zużycie wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji 
i oświetlenia, szanując środowisko naturalne i ograniczając
zanieczyszczenie i zużycie energii.

KOMFORT WEWNĘTRZNY


Zapewnia naturalny komfort nawet w pomieszczeniach.
Temperaturę reguluje prosty i naturalny system zacieniania
i ochrony oferowany przez Brera Series i zintegrowane
markizy Raso (Brera P)

CAŁOROCZNE OTWARTE POWIETRZE


Rozszerzają przestrzenie i sprawiają, że warunki na otwartym
powietrzu są możliwe do zamieszkania przez cały rok

Pergola SunClassic

Pergola lamelowa SunClassic, to rozwiązanie przeznaczone jest dla Klientów ceniących nie tylko z niczym nieporównywalny komfort wypoczynku i skuteczność ochrony przed słońcem, ale również wysoką estetykę i staranność wykonania, odzwierciedlone również w jakości zastosowanych materiałów. Prosty, wręcz minimalistyczny wygląd pergoli powoduje, iż doskonale wpasowuje się ona w stylistykę nie tylko tradycyjnej zabudowy jednorodzinnej ale także nowoczesnych budynków biurowych, czyniąc pergolę aluminiową SunClassic uniwersalnym wariantem wykończenia architektonicznego. Największą zaletą pergoli tarasowej SunClassic jest jednak innowacyjna konstrukcja dachu, zbudowanego z ruchomych, aluminiowych lameli, o których ustawieniach decyduje użytkownik, w zależności od swych aktualnych potrzeb i preferencji.
Zaprojektowany zakres obrotu to aż 100 stopni! Pozwala to na skuteczną ochronę nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem, przy jednoczesnej kontroli nawiewu przestrzeni pod pergolą, a tym samym gwarantuje wypoczynek w ogrodzie lub tarasie bez względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Zastosowanie nowoczesnego systemu rynienek pozwala na odprowadzanie nagromadzonej wody bezpośrednio na podłoże, co dodatkowo podnosi wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto również podkreślić iż pergola SunClassic może być instalowana w kilku systemach: odrębnej konstrukcji (wsparcie pergoli na 4 kolumnach do wysięgu 7m, wsparcie na 5 lub 6 kolumnach - według potrzeb Klienta, wysięg do 7m), przytwierdzenia do budynku (przy równoczesnym wsparciu na dwóch kolumnach - wysięg do 7m) lub patio (instalacja pergoli pomiędzy dwoma budynkami).
To Klient decyduje w jakich warunkach pragnie wypoczywać poprzez wybór najlepszego dla siebie wariantu. Od dziś Twój wypoczynek na świeżym powietrzu jest w całości w Twoich rękach; możesz zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu tak jak lubisz, korzystając z wygody, komfortu i odrobiny luksusu jakie gwarantuje Ci pergola SunClassic .... a pogoda? Cóż, pogoda na pewno już Ci w tym nie przeszkodzi ;)

Właściwości:

 • konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej
 • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
 • ruchomy zamykany dach sterowany elektrycznie
 • możliwość zastosowania automatyki pogodowej
 • wersja wolnostojąca i do zabudowy w dachu
 • lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL
 • maksymalne wymiary jednego modułu: szerokość 4 m, wysięg 7 m
 • możliwość modułowej rozbudowy
 • dach lamelowy chroni przed deszczem, ale nie jest całkowicie wodoszczelny

 

Pobierz katalog:

 

WOLNOSTOJĄCA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

WOLNOSTOJĄCA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m - słupy pośrednie na życzenie Klienta

PRZYŚCIENNA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

 

MODUŁOWA
szerokość jednego modułu do 4,0m, wysięg do 7,0m

DACH DO PATIO
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

 LAMELE DACHOWE