Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne to najlepsze rozwiązanie w przypadku okien balkonowych, tarasów, a także witryn i zimowych ogrodów. Tkanina moskitiery jest zamontowana na specjalnym skrzydle, które przesuwane jest na prowadnicy – górnej i dolnej. Prowadnice dostępne są w wersji jedno i dwutorowej. Maksymalna wielkość skrzydła może wynieść 2000 x 2500 mm. Oferujemy moskitiery przesuwne w kilku wariantach do wyboru. Dzięki temu dopasujesz model moskitiery idealnie do rodzaju okien, funkcjonalności, a także miejsca i rodzaju montażu. Dostępne w naszej ofercie moskitiery przesuwne pasują do praktycznie wszystkich rodzajów drzwi i okien.

Dlaczego moskitiery przesuwne na drzwi balkonowe są warte polecenia? Moskitiera przesuwna nie ogranicza widoczności – specjalna konstrukcja pozwoliła uniknąć w świetle okna jakichkolwiek poprzeczek i listew. Są szczelne, więc doskonale chronią przed insektami, a także zanieczyszczeń z roślin. Prosty montaż umożliwia sprawne zdjęcie moskitiery i łatwą konserwację. Moskitiera zamontowana na oknie nie przeszkadza także w korzystaniu z rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Tkanina moskitiery ma drobny splot, co pozwala uniknąć wlatywania do środka nawet najmniejszych insektów, chroni także wnętrza przed wpadaniem pyłków, czy liści. Jednocześnie moskitiera przesuwna nie wpływa w żaden sposób na cyrkulacje powietrza.

Moskitiery przesuwne osadzone są na aluminiowych profilach – lekkich, trwałych, odpornych na korozję i działanie promieni UV. Profile moskitier przesuwnych są lakierowane proszkowo – istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Siateczka moskitiery dostępna jest w kolorze szarym i czarnym.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Dobrać odpowiednie moskitiery przesuwne do swojego domu?
Zapraszamy do kontaktu!

Tel: +48 691 99 11 11