Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Moskitiery plisowane

Okna i drzwi balkonowe czy tarasowe sprawiają, że wnętrze domu jest jaśniejsze i możemy podziwiać bez przeszkód piękno ogrodu. Niestety w letnie, miesiące, kiedy drzwi tarasowe pozostają otwarte przez cały dzień, możemy zastać w domu wielu nieproszonych gości – muchy, osy, komary i inne insekty. Wraz z wiatrem do pomieszczeń trafiają liście i inne opady z roślin. Doskonałym sposobem na ochronę przed wszelkiego rodzaju opadami i zanieczyszczeniami z roślin jest moskitiera plisowana. To idealne rozwiązanie na balkony lub tarasy.

Moskitiery plisowane są osadzone na bardzo lekkich i jednocześnie trwałych ramach aluminiowych, które umożliwiają swobodne przesuwanie moskitiery. Istnieje możliwość wyboru modelu zasuwanego do środka lub na jedną stronę. W momencie, gdy moskitiera jest zsunięta, tkanina jest ukryta w prowadnicy. Wygodny uchwyt ułatwia otwieranie i zamykanie moskitiery, a dodatkowe magnesy zapewniają szczelne zamknięcie. Konstrukcja prowadnicy została tak zaprojektowana, by nie była przeszkodą dla domowników. Niskie progi nie przeszkadzają w poruszaniu się osobom starszym czy niepełnosprawnym.

Solidne i praktyczne moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane jakie znajdziecie w ofercie naszej firmy, wykonane są z najlepszych materiałów. Konstrukcję ramy moskitiery plisowanej producent postanowił wykonać z aluminium. To zwiększa odporność moskitiery na korozję i czynniki atmosferyczne.

Do montażu moskitiery używane są przeznaczone do tego listwy adaptacyjne. Najczęściej montuje się je na fasadzie budynku lub witrynie drzwiowej. Ruchoma część moskitiery plisowanej jest prosta w demontażu. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia konserwację i przechowywanie moskitiery poza sezonem.

Poznaj naszą ofertę moskitier plisowanych i dowiedz się więcej!

Tel: +48 691 99 11 11